Tagasi üles

Vabane tselluliidist! Infrapunasoojendusega tselluliidivastane massaaž

Vabane tselluliidist! Infrapunasoojendusega tselluliidivastane massaaž
-64%
Vabane tselluliidist! Infrapunasoojendusega tselluliidivastane massaaž
Pakkumise lõpuni:
-
2
-
3
-
1
Kontrollin...
Aktiveerub:
02.03.2015 kl 00:00
Müüdud:
Ostetud 20/0 voucherit
Ostetud 20 voucherit
Hind
25
Allahindlus
-64%
Võidad
16
Vaadatud 6793 korda
9

Kas teadsid, et antud pakkumist on võimalik soetada ka kinkimiseks sobiva voucheri disainiga?
Tee lihtsalt vastav valik ostu sooritamise leheküljel!

Tselluliidivastane massaaž sisaldab lümfodrenaaži ja punktmassaaži tehnikat ning ettevalmistatud õlisegude efekti. Lümfodrenaaži tehnika parandab mikrotsirkulatsiooni, lümfaatilise süsteemi tööd  ja venoosset äravoolu.

Igapäevased stressid, dieedid, rasedus, menopaus ja teised eluetapid ei jäta oma jälgi mitte ainult meie mällu, vaid ka kehale. Üheks suureks probleemiks, millega naised kokku puutuvad, on tselluliit.

• Enne protseduuri tegemist töötleb massöör kehapiirkondi erilise soojendava õli või geeliga. See toimib nahaaluse rasvkoe kihile, mille tulemusena aktiveerub rasvaladestustes ainevahetus.
• Tselluliidivastase protseduuri ajal tõuseb kehatemperatuur masseeritavates piirkondades ligikaudu 1,5 – 2 kraadi võrra.
• Massaaž ergutab organismi bioaktiivseid punkte ja reflektoorseid piirkondi, mõjutades organismi kõiki energeetilisi süsteeme. See parandab ainevahetust, tugevdab immuunsüsteemi ja parandab vereringet.
• Selle tulemusena toimub liigse kehakaalu kaotus. Massaaž on orienteeritud peamiselt nahaaluse rasvkoe kihile.

Parema tulemuse saavutamiseks tuleb läbida 6-8 protseduurist koosnev massaažikuur.

Infrapunasoojendusega tselluliidivastane massaaž on eriline massaažiliik, mida võitluses tselluliidiga kasutatakse. Selline massaaž parandab naha ja nahaaluse rasvkoe seisundit, teeb reied ja reielihased tugevamaks, stimuleerib vereringet, soodustab hapniku tungimist kudedesse ja ainevahetusjääkide väljutamist. Probleemsete piirkondade massaaž soodustab rasvakihtide vähenemist ja suurendab sidekoe elastsust. Massaaž aitab kergesti pingest vabaneda, rahustada närvisüsteemi ja saavutada lihaste sügav lõõgastumine.

Jalgade ja reite massaaž võimaldab avaldada eriti efektiivset toimet teie keha probleemsetele piirkondadele, tugevdada reite vormi, muuta need esteetiliselt köitvamaks, tugevamaks ja pringimaks. Lisaks sellele teeb tselluliidivastane massaaž lihased elastsemaks, sundides neid kauni ja noorena välja nägema. Massaaž suudab väljutada organismist kahjulikke aineid – toksiine, mis kiirendavad organismi enneaegset vananemist.

Selle aparaadi efektiivsuse tulemused avalduvad juba pärast mõne massaažiseansi möödumist: nahk muutub pringimaks, lihased lähevad toonusesse ning keha omandab meeldivad piirjooned.

Vastunäidustused:
- onkoloogiahaigused;
- südame- ja veresoonkonnasüsteemi rasked haigused;
- ägedad põletikulised protsessid;
- rasedus;
- naha ülitundlikkus;
- naha terviklikkuse rikkumine/kriimustused, marrastused, ekseemid/haavad, trauma ägedad perioodid, dermatiit ägenemise staadiumis, implantaatide olemasolu toimepiirkonna kudedes.


Teised sama ettevõtte pakkumised
Läänemere keskus, Läänemere 30, 1 korrus, Tallinn

E - P 10.00-20.00Salong osutab teenuseid ainult eelregistreerimise alusel. 
Telefoninumber külastusaja broneerimiseks on kättesaadav pärast voucheri ostmist.

Tingimused:

  • Voucher hakkab kehtima kohe peale ostmist ja kehtib kuni 30.06.2018
  • Protseduur kestab 45 minutit
  • Kui Sa ei saa kokkulepitud ajal salongi külastada, palume Sul kindlasti salongi sellest vähemalt 24 tundi ette teavitada. Vastasel juhul loetakse Sinu voucher kasutatuks
  • Tasuta parkimine parkimiskellaga 2 tundi
  • Teenuste osutaja kontaktandmed on kättesaadavad pärast voucheri soetamist
 

Teised sama ettevõtte pakkumised:

Ole kursis uute pakkumistega!
Liitu

Uued pakkumised:

Saada sõbrale